Automaty-casina.cz
Nejlepší herní automaty a casina

Novinky e-mailem

Váš e-mail:

Opište: Captcha

Aktuálně

320% vstupní bonus je možný jen v casinu 21nova.

Jednoduché online platby s MoneyBookers

Moneybookers usiluje o poskytování nejvýhodnější globální platební služby prostřednictvím Internetu. Níže jsou uvedeny některé rysy, které dělají naší služby jednoduchou k používání:

  • Jakmile se jednou zaregistrujete u MoneyBookers, vše co potřebujete k provádění plateb je Vaše emailová adresa a heslo.
  • Peníze můžete posílat komukoliv na světě kdo má emailovou adresu – i když příjemce ještě nemá MoneyBookers účet.
  • Zaregistrujte všechny vaše kreditní/debetní karty a bankovní údaje u MoneyBookers a používejte je k placení ve více jak 20 000 online obchodech. To znamená, že je nemusíte zadávat pokaždé, když chcete nakoupit zboží a služby online.
  • MoneyBookers poskytuje služby přizpůsobené lokálním podmínkám se servisní podporu ve 12-ti jazycích a tuzemské platební možnosti ve více jak 30-ti zemích.
  • Všechny Vaše transakce mohou být nalezeny v historii, sekci Vašeho účtu, která je přístupná kdykoliv. Tyto data můžete exportovat do excelu jestliže chcete mít kopi Vašich MoneyBookers transakcí.
  • MoneyBookers poskytuje další služby jako je posílání SMS a faxů.
  • Naše online Centrum Podpory snižuje počet nepotřebných emailů a umožňuje našemu Zákaznickému Servisnímu Oddělení vyřizovat požadavky s vyšší efektivitou.

Zaregistrujte si MoneyBookers

Okamžité platby s MoneyBookers

Transakce – poslání peněz

Peníze můžete posílat komukoliv na světě kdo má emailovou adresu – i když příjemce ještě nemá Moneybookers účet. Při posílání plateb z jednoho účtu na druhý dojde k okamžitému zpracování transakce a Vy si bude moci pohlédnout transakci v historii Vašeho MoneyBookers účtu.

Vložení vkladů na Váš MoneyBookers účet

Moneybookers usiluje o poskytnutí co nejvíce možností okamžitého vložení vkladů. V vložení vkladů sekci ve Vašem Moneybookers účtu je čas zpracování transakce pro každou možnost vkladů jasně uveden. Jestliže se jednou zaregistrujete u MoneyBookers, vše co potřebujete k provádění plateb je Vaše emailová adresa.

Platby online obchodům

Zákazníci MoneyBookers mohou provádět okamžité platby ve více jak 3,500 online obchodech celosvětově, všechny tyto obchody přijímají MoneyBookers jako platební metodu. Jediné co musíte udělat, je sledovat tyto kroky:

  • Vyberte MoneyBookers v sekci pokladna na stránce obchodu
  • Jakmile se stránka načte, platební portal Vám umožní přihlásit se k Vašemu MoneyBookers účtu uvedením Vaší emailové adresy a hesla
  • Vyberte Vaší preferovanou platební metodu a potvrďte transakci
Po dokončení budete navrácen na stránku obchodu a MoneyBookers bude okamžitě informovat obchod o transakci. Jediné, co musíte udělat, je počkat si na Vaše zboží a služby!

Zaregistrujte si MoneyBookers


Pátek 22. 1. 2021. Svátek má Slavomír